GROEPSFASE
Vrijdag 7 juni
21.00 uur: Frankrijk – Zuid-Korea (NPO 3 en NOS.nl)

Zaterdag 8 juni
15.00 uur: Duitsland – China (NOS.nl)
18.00 uur: Spanje – Zuid-Afrika (NOS.nl)
21.00 uur: Noorwegen – Nigeria (NPO 3 en NOS.nl)

Zondag 9 juni
13.00 uur: Australië – Italië (NOS.nl)
15.30 uur: Brazilië – Jamaica (NOS.nl)
18.00 uur: Engeland – Schotland (NOS.nl)

Maandag 10 juni
18.00 uur: Argentinië – Japan (NOS.nl)
21.00 uur: Canada – Kameroen (NPO 1 en NOS.nl)

Dinsdag 11 juni
15.00 uur: Nieuw-Zeeland – NEDERLAND (NPO 1 en NOS.nl)
18.00 uur: Chili – Zweden (NOS.nl)
21.00 uur: Verenigde Staten – Thailand (NPO 3 en NOS.nl)

Woensdag 12 juni
15.00 uur: Nigeria – Zuid-Korea (NOS.nl)
18.00 uur: Duitsland – Spanje (NOS.nl)
21.00 uur: Frankrijk – Noorwegen (NPO 3 en NOS.nl)

Donderdag 13 juni
18.00 uur: Australië – Brazilië (NOS.nl)
21.00 uur: Zuid-Afrika – China (NPO 3 en NOS.nl)

Vrijdag 14 juni
15.00 uur: Japan – Schotland (NOS.nl)
18.00 uur: Jamaica – Italië (NOS.nl)
21.00 uur: Engeland – Argentinië (NPO 3 en NOS.nl)

Zaterdag 15 juni
15.00 uur: NEDERLAND – Kameroen (NPO 1 en NOS.nl)
21.00 uur: Canada – Nieuw-Zeeland (NPO 3 en NOS.nl)

Zondag 16 juni
15.00 uur: Zweden – Thailand (NPO 1 en NOS.nl)
18.00 uur: Verenigde Staten – Chili (NOS.nl)

Maandag 17 juni
18.00 uur: Zuid-Afrika – Duitsland (NOS.nl)
18.00 uur: China – Spanje (NOS.nl)
21.00 uur: Nigeria – Frankrijk (NPO 3 en NOS.nl)
21.00 uur: Zuid-Korea – Noorwegen (NOS.nl)

Dinsdag 18 juni
21.00 uur: Jamaica – Australië (NOS.nl)
21.00 uur: Italië – Brazilië (NPO 3 en NOS.nl)

Woensdag 19 juni
21.00 uur: Japan – Engeland (NPO 3 en NOS.nl)
21.00 uur: Schotland – Argentinië (NOS.nl)

Donderdag 20 juni
18.00 uur: NEDERLAND – Canada (NPO 1 en NOS.nl)
18.00 uur: Kameroen – Nieuw-Zeeland (NOS.nl)
21.00 uur: Zweden – Verenigde Staten (NPO 3 en NOS.nl)
21.00 uur: Thailand – Chili (NOS.nl)

ACHTSTE FINALES
Zaterdag 22 juni
17.30 uur: 1/8 finale (NPO 2 en NOS.nl)
21.00 uur: 1/8 finale (NPO 3 en NOS.nl)

Zondag 23 juni
17.30 uur: 1/8 finale (NPO 1 en NOS.nl)
21.00 uur: 1/8 finale (NPO 3 en NOS.nl)

Maandag 24 juni
17.30 uur: 1/8 finale (NPO 2 en NOS.nl)
21.00 uur: 1/8 finale (NPO 3 en NOS.nl)

Dinsdag 25 juni
17.30 uur: 1/8 finale (NPO 2 en NOS.nl)
21.00 uur: 1/8 finale (NPO 3 en NOS.nl)

KWARTFINALES
Donderdag 27 juni
21.00 uur: 1/4 finale (NPO 3 en NOS.nl)

Vrijdag 28 juni
21.00 uur: 1/4 finale (NPO 3 en NOS.nl)

Zaterdag 29 juni
15.00 uur: 1/4 finale (NPO 1 en NOS.nl)
18.00 uur: 1/4 finale (NPO 2 en NOS.nl)

HALVE FINALES
Dinsdag 2 juli
21.00 uur: 1/2 finale (NPO 3 en NOS.nl)

Woensdag 3 juli
21.00 uur: 1/2 finale (NPO 3 en NOS.nl)

WEDSTRIJD OM DERDE PLEK
Zaterdag 6 juli
17.00 uur: 3/4 plek (NPO 1 en NOS.nl)

FINALE WK VROUWENVOETBAL 2019
Zondag 7 juli
17.00 uur: finale (NPO 1 en NOS.nl)