1 maart 2024
Michael Van Gerwen

Michael van Gerwen

Twaalf Nederlandse darters in actie bij WK darts 2024

Op 15 december begint het PDC WK darts van 2024. Het speelschema van de 1e en 2e ronde is bekend.

In totaal doen er in Alexandra Palace in Londen 12 Nederlanders mee. Check hier onder het speelschema tot en met 22 december.

Vrijdag 15 december

  • Kevin Doets-Stowe Buntz (ronde 1)
  • Cameron Menzies-Rusty-Jake Rodriguez (ronde 1)
  • Simon Whitlock-Paolo Nebrida (ronde 1)
  • Michael Smith-Doets/Buntz (ronde 2)

Zaterdag 16 december (vanaf 13.30 uur)

  • Middagsessie:
  • Lee Evans-Sandro Eric Sosing (ronde 1)
  • Connor Scutt-Krzysztof Kciuk (ronde 1)
  • Jules van Dongen-Darren Penhall (ronde 1)
  • Dave Chisnall-Menzies/Rodriguez (ronde 2)
  • Avondsessie (vanaf 20.00 uur):
  • Jamie Hughes-David Cameron (ronde 1)
  • Keane Barry-Reynaldo Rivera (ronde 1)
  • Scott Williams-Haruki Muramatsu (ronde 1)
  • Gary Anderson-Whitlock/Nebrida (ronde 2)

Zondag 17 december (vanaf 13.30 uur)

  • Middagsessie:
  • Ricky Evans-Simon Adams (ronde 1)
  • Jim Williams-Norman Madhoo (ronde 1)
  • Matt Campbell-Lourence Ilagan (ronde 1)
  • Joe Cullen-Van Dongen/Penhall (ronde 2)
  • Avondsessie (vanaf 20.00 uur):
  • Dylan Slevin-Florian Hempel (ronde 1)
  • Niels Zonneveld-Darren Webster (ronde 1)
  • Jermaine Wattimena-Fallon Sherrock (ronde 1)
  • Luke Humphries-L. Evans/Sosing (ronde 2)

Maandag 18 december (vanaf 20.00 uur)

  • Mario Vandenbogaerde-Thibault Tricole (ronde 1)
  • Gian van Veen-Man-Lok Leung (ronde 1)
  • Martin Lukeman-Haupai Puha (ronde 1)
  • Gerwyn Price-Scutt/Kciuk (ronde 2)

Dinsdag 19 december (vanaf 13.30 uur)

  • Middagsessie:
  • Ian White-Tomoya Goto (ronde 1)
  • Ritchie Edhouse-Jeffrey de Graaf (ronde 1)
  • Keegan Brown-Boris Krcmar (ronde 1)
  • James Wade-Campbell/Ilagan (ronde 2)
  • Avondsessie (vanaf 20.00 uur):
  • Steve Beaton-Wessel Nijman (ronde 1)
  • Mike De Decker-Dragutin Horvat (ronde 1)
  • Ricardo Pietreczko-Mikuru Suzuki (ronde 1)
  • Michael van Gerwen-Barry/Rivera (ronde 2)

Woensdag 20 december (vanaf 13.30 uur)

  • Middagsessie:
  • Radek Szaganski-Marko Kantele (ronde 1)
  • Steve Lennon-Owen Bates (ronde 1)
  • William O’Connor-Bhav Patel (ronde 1)
  • Ross Smith-Zonneveld/Webster (ronde 2)
  • Avondsessie (vanaf 20.00 uur):
  • Ryan Joyce-Alex Spellman (ronde 1)
  • Richard Veenstra-Ben Robb (ronde 1)
  • Christian Kist-Luke Littler (ronde 1)
  • Peter Wright-J. Williams/Madhoo (ronde 2)

Donderdag 21 december (vanaf 13.30 uur)

  • Middagsessie:
  • Mickey Mansell-Zong Xiao Chen (ronde 1)
  • Luke Woodhouse-Berry van Peer (ronde 1)
  • Madars Razma-De Decker/Horvat (ronde 2)
  • Rob Cross-Vandenbogaerde/Tricole (ronde 2)
  • Avondsessie (vanaf 20.00 uur):
  • Andrew Gilding-Kist/Littler (ronde 2)
  • Danny Noppert-S. Williams/Muramatsu (ronde 2)
  • Gabriel Clemens-Van Veen/Leung (ronde 2)
  • Damon Heta-Lukeman/Puha (ronde 2)

Vrijdag 22 december (vanaf 13.30 uur)

  • Middagsessie:
  • Brendan Dolan-Mansell/Zong (ronde 2)
  • José de Sousa-Edhouse/De Graaf (ronde 2)
  • Krzysztof Ratajski-Hughes/Cameron (ronde 2)
  • Dirk van Duijvenbode-Brown/Krcmar (ronde 2)
  • Avondsessie: (vanaf 20.00 uur)
  • Dimitri Van den Bergh-Slevin/Hempel (ronde 2)
  • Martin Schindler-Wattimena/Sherrock (ronde 2)
  • Raymond van Barneveld-Szaganski/Kantele (ronde 2)
  • Chris Dobey-O’Connor/Patel (ronde 2)

Kijk nu live sport via www.sportstream24.nl