21 oktober 2021

Sport in Nederland

sportnieuws en livestreams

Tokio 2020: Programma TEAM NL zaterdag 31 juli

Programma TEAM NL Tokio 2020 zaterdag 31 juli (Foto Wikipedia)

Programma TEAM NL Tokio 2020 zaterdag 31 juli (Foto Wikipedia)

Programma TEAM NL zaterdag 31 juli

Op zaterdag 31 juli zijn er voor TEAM NL weer medailles te verdienen bij de Olympische Spelen in Tokio. Check nu hier het programma voor zaterdag.

Programma TEAM NL zaterdag 31 juli

0.30 uur: Triatlon, gemengd, estafette (Rachel Klamer, Maya Kingma, Jorik van Egdom en Marco van der Stel)

1.48 uur: Paardensport, eventing, dressuur individueel (Merel Blom)

2.00 uur: Atletiek, vrouwen, 400 meter horden, series (Femke Bol)

2.30 uur: Atletiek, vrouwen, discuswerpen, kwalificatie (Jorinde van Klinken)

2.40 uur: Atletiek, mannen, polsstokhoogspringen, kwalificatie (Menno Vloon)

2.50 uur: Atletiek, mannen, 800 meter, series (Tony van Diepen)

3.45 uur: Atletiek, vrouwen, 100 meter horden, series (Nadine Visser en Zoë Sedney)

Vanaf 4.00 uur: Judo, gemengd teams, achtste finales, Nederland-Oezbekistan (mogelijk gevolgd door kwartfinale en halve finale)

4.11 uur: Zwemmen, mannen, 50 meter vrije slag, halve finales (Thom de Boer en Jesse Puts)

Powered by WP Bannerize

4.32 uur: Zwemmen, vrouwen, 50 meter vrije slag, halve finales (Femke Heemskerk en Ranomi Kromowidjojo)

4.43 uur: Zwemmen, gemengd, 4×100 meter wisselslag, finale (Nederland)

5.05 uur: Zeilen, mannen, Finn, race 7 en 8 (Nicholas Heiner)

5.05 uur: Zeilen, mannen, 49er, race 10 t/m 12 (Bart Lambriex en Pim van Vugt)

5.05 uur: Zeilen, vrouwen, 49er FX, race 10 t/m 12 (Annemiek Bekkering en Annette Duetz)

6.24 uur: Boksen, vrouwen, klasse -75 kg, kwartfinales, Nouchka Fontijn-Tammara Thibeault

7.00 uur: Judo, gemengd teams, finale en strijd om brons (mogelijk Nederland)

7.33 uur: Zeilen, vrouwen, RS:X, medalrace (Lilian de Geus)

8.00 uur: Schoonspringen, vrouwen, driemeterplank, halve finales (Inge Jansen)

8.33 uur: Zeilen, mannen RS:X, medalrace (Kiran Badloe)

11.30 uur: Hockey, vrouwen, groepsfase, Nederland-Duitsland

14.30 uur: Handbal, vrouwen, groepsfase Noorwegen-Nederland

14.35 uur: Atletiek, gemengd, 4×400 meter, finale (Nederland)

Mis geen sport en check nu hier de gratis Tokio 2020 livestream, met meer dan 10 werkende kanalen. Ook via Hesgoal en LIVE TV kan je handige streams vinden om online naar de Olympische Spelen in Tokio te kijken.

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites