21 oktober 2021

Sport in Nederland

sportnieuws en livestreams

Tokio 2020: Programma TEAM NL vrijdag 30 juli

Programma TEAM NL Tokio 2020 Olympische Spelen

Programma TEAM NL Tokio 2020 Olympische Spelen

Programma TEAM NL vrijdag 30 juli

Wat staat er allemaal op het programma bij de Olympische Spelen in Tokio? Check nu hier het programma van TEAM NL op vrijdag 30 juli.

Mis geen sport en check nu hier de gratis Tokio 2020 livestream, met meer dan 10 werkende kanalen. Ook via Hesgoal en LIVE TV kan je handige streams vinden om online naar de Olympische Spelen in Tokio te kijken.

Programma TEAM NL

2.00 uur: Beachvolleybal, vrouwen, groepsfase (Madelein Meppelink en Sanne Keizer)

2.05 uur: Roeien, vrouwen, skiff, B-finale (Sophie Souwer)

3.00 uur: BMX, mannen, halve finales (Niek Kimmann, Twan van Gendt en Joris Harmsen)

3.15 uur: BMX, vrouwen, halve finales (Laura Smulders, Merel Smulders en Judy Baauw)

3.25 uur: Roeien, mannen, finale, Holland Acht (Björn van den Ende, Bram Schwarz, Eline Berger (stuurvrouw), Jasper Tissen, Maarten Hurkmans, Mechiel Versluis, Robert Lücken, Ruben Knab en Simon van Dorp)

3.35 uur: Zwemmen, mannen, 100 meter vlinderslag, halve finales (Nyls Korstanje)

3.59 uur: Zwemmen, vrouwen, 100 meter vrije slag, finale (Femke Heemskerk)

Vanaf 4.00 uur: Judo, vrouwen, klasse +78 kg, voorrondes en kwartfinales (Tessie Savelkouls)

Vanaf 4.00 uur: Judo, mannen, klasse +100 kg, voorrondes en kwartfinales (Henk Grol)

4.35 uur: Zwemmen, vrouwen, 200 meter rugslag, halve finales (Sharon van Rouwendaal)

4.40 uur: BMX, mannen, finale (mogelijk Niek Kimmann, Twan van Gendt en Joris Harmsen)

4.50 uur: BMX, vrouwen, finale (mogelijk Laura Smulders, Merel Smulders en Judy Baauw)

4.57 uur: Atletiek, mannen, 400 meter horden, series (Nick Smidt)

5.05 uur: Zeilen, vrouwen, Laser Radial, race 9 en 10 (Marit Bouwmeester)

5.05 uur: Zeilen, mannen, 49er, race 7 t/m 9 (Bart Lambriex en Pim van Vugt)

5.15 uur: Zeilen, vrouwen, 470, race 5 en 6 (Lobke Berkhout en Afrodite Zegers)

5.15 uur: Atletiek, vrouwen, 100 meter, series (Marije van Hunenstijn)

Powered by WP Bannerize

7.00 uur: Waterpolo, vrouwen, groepsfase, Nederland-Zuid-Afrika

7.50 uur: Zeilen, vrouwen, 49er FX, race 7 t/m 9 (Annemiek Bekkering en Annette Duetz)

8.00 uur: Schoonspringen, vrouwen, 3 meterplank, kwalificaties (Inge Jansen)

10.00 uur: Judo, vrouwen, klasse +78 kg, halve finales en finale (mogelijk Tessie Savelkouls)

10.00 uur: Judo, mannen, klasse +100 kg, halve finales en finale (mogelijk Henk Grol)

12.00 uur: Atletiek, vrouwen, 5.000 meter, series (Sifan Hassan en Diane van Es)

12.16 uur: Zwemmen, mannen, 50 meter vrije slag, series (Thom de Boer en Jesse Puts)

12.25 uur: Atletiek, vrouwen, kogelstoten, kwalificatie (Jessica Schilder)

12.43 uur: Zwemmen, vrouwen, 50 meter vrije slag, series (Ranomi Kromowidjojo en Femke Heemskerk)

12.44 uur: Paardensport, eventing, dressuur individueel (Janneke Boonzaaijer)

13.00 uur: Voetbal, vrouwen, kwartfinale, Nederland-Verenigde Staten

13.12 uur: Atletiek, gemengd, 4×400 meter, series (Nederland)

13.45 uur: Hockey, mannen, groepsfase, Nederland-Duitsland

14.03 uur: Zwemmen, vrouwen, 4×100 meter wisselslag, series (Nederland)

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites