28 september 2021

Sport in Nederland

sportnieuws en livestreams

Tokio 2020: Programma TEAM NL donderdag 29 juli

Tokio 2020 Programma TEAM NL donderdag 29 juli

Tokio 2020 Programma TEAM NL donderdag 29 juli

Programma TEAM NL

Welke Nederlandse sporters komen er donderdag in actie bij de Olympische Spelen in Tokio? Check hier het Programma van TEAM NL op donderdag 29 juli.

Mis geen sport en check nu hier de gratis Tokio 2020 livestream, met meer dan 10 werkende kanalen. Ook via Hesgoal en LIVE TV kan je handige streams vinden om online naar de Olympische Spelen in Tokio te kijken.

Programma

1.30 uur: Roeien, mannen, twee-zonder, B-finale (Guillaume Krommenhoek en Niki van Sprang)

2.00 uur: Handbal, vrouwen, groepsfase, Nederland-Angola

3.00 uur: BMX, mannen, kwartfinales (Niek Kimmann, Twan van Gendt en Joris Harmsen)

3.10 uur: Roeien, vrouwen, lichte dubbeltwee, finale (Ilse Paulis en Marieke Keijser)

3.21 uur: BMX, vrouwen, kwartfinales (Laura Smulders, Merel Smulders en Judy Baauw)

3.30 uur: Roeien, vrouwen, skiff, halve finales (Sophie Souwer)

3.44 uur: Zwemmen, mannen, 200 meter schoolslag, finale (Arno Kamminga)

3.53 uur: Zwemmen, vrouwen, 100 meter vrije slag, halve finales (Femke Heemskerk)

4.00 uur: Judo, mannen, klasse -100 kg, voorrondes en kwartfinales (Michael Korrel)

4.00 uur: Judo, vrouwen, klasse -78 kg, voorrondes en kwartfinales (Guusje Steenhuis)

5.05 uur: Zeilen, vrouwen, 470, race 3 en 4 (Lobke Berkhout en Afrodite Zegers)

5.05 uur: Zeilen, mannen, 49er, race 5 en 6 (Bart Lambriex en Pim van Vugt)

5.15 uur: Hockey, mannen, groepsfase, Nederland-Groot-Brittannië

5.15 uur: Zeilen, vrouwen, Laser Radial, race 7 en 8 (Marit Bouwmeester)

6.05 uur: Zeilen, vrouwen, RS:X, race 10 t/m 12 (Lilian de Geus)

7.35 uur: Zeilen, mannen, Finn, race 5 en 6 (Nicholas Heiner)

8.00 uur: Beachvolleybal, vrouwen, groepsfase (Raïsa Schoon en Katja Stam)

8.20 uur: Zeilen, mannen, RS:X, race 10 t/m 12 (Kiran Badloe)

Powered by WP Bannerize

9.39 uur: Handboogschieten, vrouwen, individueel, eerste ronde (Gabriela Schloesser)

10.00 uur: Judo, mannen, klasse -100 kg, halve finales en finale (mogelijk Michael Korrel)

10.00 uur: Judo, vrouwen, klasse -78 kg, halve finales en finale (mogelijk Guusje Steenhuis)

10.31 uur: Handboogschieten, mannen, individueel, eerste ronde (Steve Wijler)

10.45 uur: Badminton, mannen, enkelspel, achtste finales (Mark Caljouw)

11.30 uur: Badminton, vrouwen, dubbelspel, kwartfinales (Cheryl Seinen en Selena Piek)

12.00 uur: Hockey, vrouwen, groepsfase, Nederland-Groot-Brittannië

12.50 uur: Turnen, vrouwen, meerkamp, finale (Lieke Wevers)

12.54 uur: Zwemmen, mannen, 100 meter vlinderslag, series (Nyls Korstanje)

13.09 uur: Zwemmen, vrouwen, 200 meter rugslag, series (Sharon van Rouwendaal)

13.21 uur: Zwemmen, gemengd, 4×100 meter wisselslag, series (Nederland)

15.00 uur: Beachvolleybal, mannen, groepsfase (Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen)

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites