21 oktober 2021

Sport in Nederland

sportnieuws en livestreams

Tokio 2020: Programma Nederlandse sporters woensdag 28 juli

Nederland - India

Nederland - India

Olympisch programma woensdag 28 juli

Woensdag is er hockey, tijdrijden, judo, waterpolo en vele andere sport bij de Olympische Spelen. Hier het programma van de Nederlandse sporters op woensdag 28 juli.

Mis geen sport en check nu hier de gratis Tokio 2020 livestream, met meer dan 10 werkende kanalen.

2.18 uur: Roeien, vrouwen, finale, dubbeltwee (Lisa Scheenaard en Roos de Jong)

2.30 uur: Roeien, mannen, finale, dubbeltwee (Melvin Twellaar en Stef Broenink)

2.30 uur: Hockey, vrouwen, groepsfase, Nederland-Zuid-Afrika

2.50 uur: Roeien, vrouwen, finale, vier-zonder (Ellen Hogerwerf, Karolien Florijn, Veronique Meester en Ymkje Clevering)

3.00 uur: Tafeltennis, vrouwen, kwartfinales (mogelijk Britt Eerland)

3.10 uur: Roeien, mannen, finale, vier-zonder (Boudewijn Roëll, Jan van der Bij, Nelson Ritsema en Sander de Graaf)

3.30 uur: Roeien, mannen, finale, dubbelvier (Abe Wiersma, Dirk Uittenbogaard, Koen Metsemakers en Tone Wieten)

3.30 uur: Zwemmen, mannen, halve finales (mogelijk Stan Pijnenburg)

Powered by WP Bannerize

3.50 uur: Roeien, vrouwen, finale, dubbelvier (Inge Janssen, Laila Youssifou, Nicole Beukers en Olivia van Rooijen)

4.00 uur: Judo, vrouwen, klasse -70 kg, voorrondes en kwartfinales (Sanne van Dijke)

4.00 uur: Judo, mannen, klasse -90 kg, voorrondes en kwartfinales (Noël van ’t End)

4.21 uur: Zwemmen, mannen, halve finales (mogelijk Arno Kamminga en Casper Corbeau)

4.30 uur: Wielrennen, vrouwen, tijdrijden (Annemiek van Vleuten en Anna van der Breggen)

4.40 uur: Roeien, vrouwen, halve finales, lichte dubbeltwee (Ilse Paulis en Marieke Keijser)

5.05 uur: Zeilen, mannen, RS:X, race 7 t/m 9 (Kiran Badloe)

5.05 uur: Zeilen, mannen, 49er, race 4 t/m 6 (Bart Lambriex en Pim van Vugt)

5.05 uur: Zeilen, mannen, Finn, race 3 en 4 (Nicholas Heiner)

5.10 uur: Roeien, vrouwen, halve finales, twee-zonder-stuurman (Guillaume Krommenhoek en Niki van Sprang)

5.15 uur: Zeilen, vrouwen, RS:X, race 7 t/m 9 (Lilian de Geus)

5.18 uur: Boksen, vrouwen, achtste finales (Nouchka Fontijn)

5.19 uur: Handboogschieten, mannen, individueel, eerste ronde (Gijs Broeksma)

6.37 uur: Handboogschieten, mannen, individueel, eerste ronde (Sjef van den Berg)

7.00 uur: Wielrennen, mannen, tijdrijden (Tom Dumoulin)

7.50 uur: Zeilen, vrouwen, 49er FX, race 4 t/m 6 (Annemiek Bekkering en Annette Duetz)

7.50 uur: Zeilen, vrouwen, 470, race 1 en 2 (Lobke Berkhout en Afrodite Zegers)

10.00 uur: Judo, vrouwen, klasse -70 kg, halve finales en finales (mogelijk Sanne van Dijke)

10.00 uur: Judo, mannen, klasse -90 kg, halve finales en finales (mogelijk Noël van ’t End)

10.30 uur: Hippische sport, individueel, finale (Edward Gal)

11.00 uur: Badminton, mannen, groepsfase (Mark Caljouw)

12.02 uur: Zwemmen, vrouwen, series 100 meter vrije slag (Femke Heemskerk en Ranomi Kromowidjojo)

12.50 uur: Waterpolo, vrouwen, groepsfase, Nederland-Spanje

12.54 uur: Zwemmen, mannen, series 200 meter wisselslag (Arjan Knipping)

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites