25 oktober 2021

Sport in Nederland

sportnieuws en livestreams

Tokio 2020: Programma Nederlandse sporters dinsdag 27 juli

Tokio 2020 deelnemers Nederland

Tokio 2020 deelnemers Nederland

Powered by WP Bannerize

Olympische Spelen programma Team NL dinsdag 27 juli

Op dinsdag 27 juli komen er weer tal van Nederlandse sporters in actie bij de Olympische Spelen in Tokio. Hier het complete programma voor dinsdag.

Mis geen sport en check nu hier de gratis Tokio 2020 livestream, met meer dan 10 werkende kanalen.

Programma dinsdag 27 juli

3.00 uur: Tafeltennis, vrouwen, groepsfase (Britt Eerland)

3.51 uur: Zwemmen, vrouwen, finale 100 meter rugslag (Kira Toussaint)

4.00 uur: Judo, vrouwen, klasse -63 kg, voorrondes (Juul Franssen)

5.00 uur: Judo, mannen, klasse -81 kg, voorrondes (Frank de Wit)

5.05 uur: Zeilen, vrouwen, Laser Radial, race 5 en 6 (Marit Bouwmeester)

5.05 uur: Zeilen, vrouwen, 49er FX (Annemiek Bekkering en Annette Duetz)

6.05 uur: Zeilen, mannen, Finn, race 1 en 2 (Nicholas Heiner)

7.36 uur: Kanovaren, vrouwen, slalom, halve finales (Martina Wegman)

7.50 uur: Zeilen, mannen, 49er, race 1 t/m 3 (Bart Lambriex en Pim van Vugt)

8.00 uur: Mountainbike, vrouwen, cross country (Anne Tauber en Anne Terpstra)

9.00 uur: Beachvolleybal, vrouwen, groepsfase (Madelein Meppelink en Sanne Keizer)

9.15 uur: Kanovaren, vrouwen, slalom, finale (mogelijk Martina Wegman)

9.15 uur: Handbal, vrouwen, groepsfase, Nederland-Korea

10.00-12.50 uur: Judo, mannen, klasse -81 kg, halve finales en finale (mogelijk Frank de Wit)

10.00-12.50 uur: Judo, vrouwen, klasse -63 kg, halve finales en finale (mogelijk Juul Franssen)

10.00-12.45 uur: Hippische sport, landenwedstrijd, finale (Hans Peter Minderhoud, Marlies van Baalen en Edward Gal)

11.00 uur: Badminton, vrouwen, dubbelspel, groepsfase (Selena Piek en Cheryl Seinen)

11.25 uur: 3×3-basketbal, mannen, groepsfase, Nederland-Letland

12.13 uur: Zwemmen, mannen, series 100 meter vrije slag (Stan Pijnenburg)

12.30 uur: Tafeltennis, vrouwen, achtste finales (mogelijk Britt Eerland)

12.46 uur: Zwemmen, mannen, series 200 meter schoolslag (Casper Corbeau en Arno Kamminga)

13.30 uur: Voetbal, vrouwen, groepsfase, Nederland-China

13.45 uur: Hockey, mannen, groepsfase, Nederland-Canada

14.00 uur: Beachvolleybal, mannen, groepsfase (Robert Meeuwsen en Alexander Brouwer)

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites