Speelschema eerste en tweede ronde PDC WK Darts 2022

WK Darts 2022

WK Darts 2022

Speelschema PDC WK Darts 2022

Op 15 december begint in Alexandra Palace het PDC WK Darts van 2022. Check nu hier het speelschema tot aan kerst voor de eerste en tweede ronde.

Woensdag 15 december (20:00 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

Ritchie Edhouse v Lihao Wen (R1)

Ricky Evans v Nitin Kumar (R1)

Adrian Lewis v Matt Campbell (R1)

Gerwyn Price v Edhouse/Wen (R2)

Donderdag 16 december

Middagsessie (13:30 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

Steve Lennon v Madars Razma (R1)

Scott Mitchell v Chris Landman (R1)

Chas Barstow v John Norman Jnr (R1)

Daryl Gurney v Evans/Kumar (R2)

Avondsessie (20:00 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

William O’Connor v Danny Lauby (R1)

Ryan Meikle v Fabian Schmutzler (R1)

Ron Meulenkamp v Lisa Ashton (R1)

Gary Anderson v Lewis/Campbell (R2)

Vrijdag 17 december

Middagsessie (13:30 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

Ryan Joyce v Roman Benecky (R1)

Keane Barry v Royden Lam (R1)

Jermaine Wattimena v Boris Koltsov (R1)

Krzysztof Ratajski v Lennon/Razma (R2)

Avondsessie (20:00 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

Joe Murnan v Paul Lim (R1)

William Borland v Bradley Brooks (R1)

Ross Smith v Jeff Smith (R1)

Peter Wright v Meikle/Schmutzler (R2)

Zaterdag 18 december

Middagsessie (13:30 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

Jamie Hughes v Raymond Smith (R1)

Callan Rydz v Yuki Yamada (R1)

Darius Labanauskas v Charles Losper (R1)

Ian White v Mitchell/Landman (R2)

Avondsessie (20:00 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

Adam Hunt v Boris Krcmar (R1)

Ted Evetts v Jim Williams (R1)

Rowby-John Rodriguez v Nick Kenny (R1)

Michael van Gerwen v Barstow/Norman Jnr (R2)

Zondag 19 december

Middagsessie (13:30 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

Maik Kuivenhoven v Ky Smith (R1)

Jason Heaver v Juan Francisco Rodriguez (R1)

Alan Soutar v Diogo Portela (R1)

Stephen Bunting v Ross Smith/J Smith (R2)

Avondsessie (20:00 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

Martijn Kleermaker v John Michael (R1)

Florian Hempel v Martin Schindler (R1)

Steve Beaton v Fallon Sherrock (R1)

Jonny Clayton v Barry/Lam (R2)

Maandag 20 december (20:00 uur)

Eerste ronde (3x), Tweede ronde (1x)

Luke Woodhouse v James Wilson (R1)

Rusty-Jake Rodriguez v Ben Robb (R1)

Raymond van Barneveld v Lourence Ilagan (R1)

James Wade v Kuivenhoven/K Smith (R2)

Dinsdag 21 december

Middagsessie (13:30 uur)

Eerste ronde (2x), Tweede ronde (2x)

Lewy Williams v Toyokazu Shibata (R1)

Jason Lowe v Daniel Larsson (R1)

Mervyn King v Joyce/Benecky (R2)

Dave Chisnall v Labanauskas/Losper (R2)

Avondsessie (20:00 uur)

Tweede ronde (4x)

Vincent van der Voort v Hunt/Krcmar (R2)

Michael Smith v Meulenkamp/Ashton (R2)

Dimitri Van den Bergh v Hempel/Schindler (R2)

Devon Petersen v Hughes/Raymond Smith (R2)

Woensdag 22 december

Middagsessie (13:30 uur)

Tweede ronde (4x)

Ryan Searle v Borland/Brooks (R2)

Glen Durrant v O’Connor/Lauby (R2)

Luke Humphries v Rowby-John Rodriguez/Kenny (R2)

Joe Cullen v Evetts/J Williams (R2)

Avondsessie (20:00 uur)

Tweede ronde (4x)

Nathan Aspinall v Murnan/Lim (R2)

Dirk van Duijvenbode v Wattimena/Koltsov (R2)

Kim Huybrechts v Beaton/Sherrock (R2)

Simon Whitlock v Kleermaker/Michael (R2)

Donderdag 23 december

Middagsessie (13:30 uur)

Tweede ronde (4x)

Damon Heta v Woodhouse/Wilson (R2)

Brendan Dolan v Rydz/Yamada (R2)

Mensur Suljovic v Soutar/Portela (R2)

Jose de Sousa v Lowe/Larsson (R2)

Avondsessie (20:00 uur)

Tweede ronde (4x)

Danny Noppert v Heaver/Juan Francisco Rodriguez (R2)

Gabriel Clemens v L Williams/Shibata (R2)

Rob Cross v Van Barneveld/Ilagan (R2)

Chris Dobey v Rusty-Jake Rodriguez/Robb (R2)

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites

%d bloggers liken dit: