Darts Sportnieuws WK Darts

Speelschema 1e en 2e ronde WK darts 2019

Programma WK Darts 2019





Op donderdag 13 december begint in Alexandra Palace in Londen het WK Darts van 2019. Het speelschema voor de 1e ronde ziet er als volgt uit:

SPEELSCHEMA
Avondsessie donderdag 13 december

Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1)
Martin Schindler v Cody Harris (R1)
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1)
Rob Cross v De Zwaan/Kumar (R2)

Middagsessie vrijdag 14 december
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1)
Alan Tabern v Raymond Smith (R1)
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1)
Jamie Lewis v Schindler/Harris (R2)

Avondsessie vrijdag 14 december
Danny Noppert
v Royden Lam (R1)
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1)
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1)
Gary Anderson v Nicholson/Burness (R2)

Middagsessie zaterdag 15 december
Richard North v Robert Marijanovic (R1)
Mickey Mansell v Jim Long (R1)
Josh Payne v Jeff Smith (R1)
Max Hopp v Noppert/Lam (R2)

Avondsessie zaterdag 15 december
Toni Alcinas v Craig Ross (R1)
Ryan Searle v Stephen Burton (R1)
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1)
Michael van Gerwen v Tabern/Ray Smith (R2)

Middagsessie zondag 16 december
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1)
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1)
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1)
Dave Chisnall v Payne/J Smith (R2)

Avondsessie zondag 16 december
Luke Humphries v Adam Hunt (R1)
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1)
Ross Smith v Paul Lim (R1)
Peter Wright v Alcinas/Ross (R2)

Avondsessie maandag 17 december
Vincent van der Voort
v Lourence Ilagan (R1)
Wayne Jones v Devon Petersen (R1)
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1)
Raymond van Barneveld v Edgar/Labanauskas (R2)

Middagsessie dinsdag 18 december
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1)
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1)
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1)
Darren Webster v Van der Voort/Ilagan (R2)

Lees nu ook:  Tom Dumoulin wint goud bij WK tijdrijden

Avondsessie dinsdag 18 december
Steve Lennon v James Bailey (R1)
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1)
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1)
Daryl Gurney v Ross Smith/Lim (R2)

Middagsessie woensdag 19 december
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1)
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1)
Joe Cullen v Dolan/Liu (R2)
Kim Huybrechts v Thornton/Larsson (R2)

Avondsessie woensdag 19 december
James Wilson v O’Connor/Meeuwisse (R2)
Simon Whitlock v Joyce/Dobromyslova (R2)
Michael Smith v Meulenkamp/Portela (R2)
James Wade v Ratajski/Asada (R2)

Middagsessie donderdag 20 december
Jermaine Wattimena
v Barnard/De Sousa (R2)
Alan Norris v Lennon/Bailey (R2)
Stephen Bunting v Humphries/Hunt (R2)
Steve Beaton v Dobey/Koltsov (R2)

Avondsessie donderdag 20 december
Cristo Reyes v Evans/Rodriguez (R2)
Mervyn King v Dekker/Ashton (R2)
Adrian Lewis v Stevenson/Evetts (R2)
Mensur Suljovic v Searle/Burton (R2)

Middagsessie vrijdag 21 december
Benito van de Pas
v Mansell/Long (R2)
John Henderson v Clemens/Kirk (R2)
Steve West v North/Marijanovic (R2)
Kyle Anderson v De Graaf/Malicdem (R2)

Avondsessie vrijdag 21 december
Ian White v Jones/Petersen (R2)
Jelle Klaasen v Brown/Sedlacek (R2)
Gerwyn Price v Aspinall/Nentjes (R2)
Jonny Clayton v Van den Bergh/Puleo (R2)

Op zaterdag 22 december begint de derde ronde van het WK Darts 2019

Geef een reactie