Meteen naar de inhoud
Home » Selectie Nederland EK atletiek München

Selectie Nederland EK atletiek München

EK atletiek München (Foto Pxhere)

Selectie Nederland voor EK atletiek 2022 in München

Van 11 tot en met 21 augustus vind het EK atletiek in München plaats. De selectie voor Nederland ziet er als volgt uit.

Nederlandse vrouwen op EK atletiek

  • Dafne Schippers (100 meter)
  • Marije van Hunenstijn (200 meter)
  • Jamile Samuel (200 meter, 4×100 meter)
  • Lieke Klaver (200 meter, 400 meter*, 4×400 meter)
  • Femke Bol (400 meter*, 400 meter horden, 4×400 meter)
  • Eveline Saalberg (400 meter*, 4×400 meter)
  • Lisanne de Witte (400 meter*, 4×400 meter)
  • Maureen Koster (5.000 meter)
  • Diane van Es (5.000 meter)
  • Jasmijn Lau (10.000 meter)
  • Silke Jonkman (10.000 meter)
  • Nienke Brinkman (marathon)
  • Jill Holterman (marathon)
  • Ruth van der Meijden (marathon)
  • Bo Ummels (marathon)
  • Zoë Sedney (100 meter horden, 4×100 meter)
  • Nadine Visser (100 meter horden)
  • Maayke Tjin A-Lim (100 meter horden)
  • Britt Weerman (hoogspringen)
  • Benthe König (kogelstoten)
  • Jessica Schilder (kogelstoten)
  • Jorinde van Klinken (kogelstoten, discuswerpen)
  • Alida van Daalen (discuswerpen)
  • Anouk Vetter (zevenkamp)
  • Emma Oosterwegel (zevenkamp)
  • Sofie Dokter (zevenkamp)
  • Demi van den Wildenberg (4×100 meter)
  • Minke Bisschops (4×100 meter)
  • Naomi Sedney (4×100 meter)
  • N’ketia Seedo (4×100 meter)
  • Andrea Bouma (4×400 meter)
  • Cathelijn Peeters (4×400 meter)
  • Hanneke Oosterwegel (4×400 meter)
  • Laura de Witte (4×400 meter)

Nederlandse mannen op EK atletiek

  • Joris van Gool (100 meter, 4×100 meter)
  • Taymir Burnet (200 meter, 4×100 meter)
  • Liemarvin Bonevacia (400 meter, 4×400 meter)
  • Jochem Dobber (400 meter, 4×400 meter)
  • Djoao Lobles (800 meter)
  • Tony van Diepen (800 meter, 4×400 meter)
  • Mike Foppen (5.000 meter)
  • Benjamin de Haan (10.000 meter)
  • Koen Smet (110 meter horden)
  • Tom Hendrikse (marathon)
  • Ronald Schroër (marathon)
  • Ramsey Angela (400 meter horden, 4×400 meter)
  • Nick Smidt (400 meter horden, 4×400 meter)
  • Douwe Amels (hoogspringen)
  • Menno Vloon (polsstokhoogspringen)
  • Rutger Koppelaar (polsstokhoogspringen)
  • Ruben Rolvink (discuswerpen)
  • Denzel Comenentia (kogelslingeren)
  • Rik Taam (tienkamp)
  • Sven Roosen (tienkamp)
  • Hensley Paulina (4×100 meter)
  • Xavi Mo-Ajok (4×100 meter)
  • Elvis Afrifa (4×100 meter)
  • Raphael Bouju (4×100 meter)
  • Terrence Agard (4×400 meter)
  • Isayah Boers (4×400 meter)
  • Maarten Emmaneel (4×400 meter)

Geef een antwoord