Programma oefenwedstrijden eredivisie clubs 2021-2022

Programma oefenwedstrijden eredivisie clubs 2021-2022

Programma oefenduels eredivisie 2021-2022

De clubs in de Eredivisie zijn ondertussen begonnen aan de voorbereiding op het seizoen 2021-2022. Hier vind je van alle clubs het programma van de oefenwedstrijden.

Ajax
Zaterdag 3 juli: Koninklijke HFC – Ajax (besloten)
Dinsdag 6 juli: Quick’20 – Ajax
Zaterdag 10 juli: SC Paderborn 07 – Ajax
Vrijdag 16 juli: Anderlecht – Ajax
Zaterdag 24 juli: Bayern München – Ajax
Zaterdag 31 juli: RB Leipzig – Ajax
Zaterdag 7 augustus: Ajax – PSV (Johan Cruijff Schaal)

AZ
Zaterdag 3 juli: AZ – NEC
woensdag 7 juli: AZ – TOP Oss
Woensdag 14 juli: RC Genk – AZ
Zaterdag 17 juli: RB Leipzig – AZ
Woensdag 28 juli: AZ – OFI Kreta
Zaterdag 31 juli: AZ – Real Sociedad

SC Cambuur
Zaterdag 10 juli: SC Cambuur – FC Twente
Dinsdag 13 juli: SC Cambuur – FC Dordrecht
Zaterdag 24 juli: PEC Zwolle – SC Cambuur
Vrijdag 30 juli: SC Cambuur – FC Emmen

Feyenoord
Zaterdag 26 juni: Feyenoord – AA Gent
Zaterdag 3 juli: Feyenoord – AEK Athene
Zaterdag 17 juli: Feyenoord – Werder Bremen
Zondag 25 juli: Feyenoord – PAOK Saloniki
Zondag 1 augustus: Feyenoord – ADO Den Haag

Powered by WP Bannerize

Fortuna Sittard
Zaterdag 10 juli: Fortuna Sittard – MVV
Vrijdag 30 juli: FC Dordrecht – Fortuna Sittard

Go Ahead Eagles
Zaterdag 3 juli: Go Ahead Eagles – RKC Waalwijk
Zaterdag 10 juli: Heracles Almelo – Go Ahead Eagles
Vrijdag 23 juli: Go Ahead Eagles – Vitesse
Zaterdag 24 juli: Jong FC Utrecht – Go Ahead Eagles
Zaterdag 31 juli: Sparta Nijkerk – Go Ahead Eagles
Zaterdag 31 juli: Go Ahead Eagles – Willem II

FC Groningen
Zaterdag 3 juli: VV Pelikaan – FC Groningen
Vrijdag 9 juli: FC Groningen – FC Emmen
Vrijdag 16 juli: SC Verl – FC Groningen
Zaterdag 17 juli: Vfl Osnabrück – FC Groningen
Vrijdag 23 juli: FC Groningen – SC Heerenveen
Zaterdag 31 juli: Borussia Mönchengladbach – FC Groningen

SC Heerenveen
Zaterdag 3 juli: SC Heerenveen – Jong Utrecht
Vrijdag 23 juli: FC Groningen – SC Heerenveen
Zaterdag 31 juli: PEC Zwolle – SC Heerenveen

Heracles Almelo
Vrijdag 2 juli: Heracles – Sparta Rotterdam
Zaterdag 10 juli: Heracles – Go Ahead Eagles
Donderdag 15 juli: Heracles – SV Rödinghuasen
Vrijdag 16 juli: FC Volendam – Heracles
Dinsdag 20 juli: Telstar – Heracles
Zaterdag 24 juli: Heracles – NEC
Zondag 25 juli: FC Emmen – Heracles
Vrijdag 30 juli: Heracles – RKC Waalwijk
Zaterdag 31 juli: Heracles – De Graafschap
Woensdag 4 augustus: Heracles – HSC ‘21
Zaterdag 7 augustus: Heracles – PEC Zwolle
Zondag 8 augustus: PEC Zwolle – Heracles

PEC Zwolle
Zaterdag 3 juli: St. Pauli – PEC Zwolle
Donderdag 8 juli: PEC Zwolle – FC Volendam
Dinsdag 20 juli: PEC Zwolle- Helmond Sport
Zaterdag 24 juli: PEC Zwolle – SC Cambuur
Zaterdag 31 juli: PEC Zwolle – SC Heerenveen
Zaterdag 7 augustus: Heracles Almelo – PEC Zwolle
Zondag 8 augustus: PEC Zwolle – Heracles

NEC
Zaterdag 3 juli: AZ – NEC
Zaterdag 10 juli: AFC – NEC
Dinsdag 14 juli: TOP Oss – NEC
Zaterdag 17 juli: RKC Waalwijk – NEC
Zaterdag 24 juli: Heracles – NEC
Vrijdag 30 juli: NEC – OFI Kreta

PSV
Zaterdag 3 juli: PSV – RWDM
Woensdag 7 juli: Delbrücker SC – PSV
Zaterdag 10 juli: VfL Osnabrück – PSV
Woensdag 21 juli: PSV – Galatasaray (tweede voorronde CL)
Woensdag 28 juli: Galatasaray – PSV (tweede voorronde CL)
Zaterdag 7 augustus: Ajax – PSV (Johan Cruijff Schaal)

Powered by WP Bannerize

RKC Waalwijk
Zaterdag 3 juli: Go Ahead Eagles – RKC Waalwijk
Zaterdag 17 juli: RKC Waalwijk – NEC
Vrijdag 23 juli: Roda JC – RKC Waalwijk
Vrijdag 30 juli: Heracles Almelo – RKC Waalwijk
Zaterdag 7 augustus: tegenstander nog onbekend

Sparta
Vrijdag 2 juli: Heracles Almelo – Sparta
Vrijdag 9 juli: AA Gent – Sparta
Dinsdag 13 juli: Telstar – Sparta
Zaterdag 7 augustus: Willem II – Sparta

FC Twente
Zaterdag 3 juli: Sparta Enschede – FC Twente
Dinsdag 6 juli: HSC’21 – FC Twente
Zaterdag 10 juli: SC Cambuur – FC Twente
Zaterdag 31 juli: Arminia Bielefeld – FC Twente

FC Utrecht
Woensdag 30 juni: FC Utrecht – KV Mechelen
Zaterdag 3 juli: Royal Antwerp FC – FC Utrecht
Vrijdag 9 juli: KAA Gent – FC Utrecht
Dinsdag 13 juli: Club Brugge – FC Utrecht
Woensdag 14 juli: Beerschot – FC Utrecht
Zaterdag 17 juli: SV Zulte Waregem – FC Utrecht
Zaterdag 24 juli: FC Utrecht – Volos NFC
Woensdag 28 juli: Bayer 04 Leverkusen – FC Utrecht

Vitesse
Woensdag 30 juni: Vitesse – AEK Athene
Vrijdag 2 juli: Vitesse – Lokomotiva Zagreb
Dinsdag 13 juli: Vitesse – OFI Kreta
Vrijdag 16 juli: Schalke 04 – Vitesse
Vrijdag 23 juli: Go Ahead Eagles – Vitesse
Donderdag 29 juli: VfL Bochum – Vitesse

Geef reactie

Laat reactie achter