Programma Nederlandse deelnemers EK Indoor Torun 2021

EK Indoor 2021 programma

Van donderdag 4 tot en met zondag 7 maart vind in het Poolse Torun het EK Indoor atletiek 2021 plaats. Hier het programma van de Nederlandse deelnemers.

Lees ook: EK Indoor livestream KLIK HIER

Programma EK Indoor Torun 2021

Donderdag 4 maart
19.15 uur: Kogelstoten, kwalificatie (vrouwen): Jessica Schilder
19.30 uur: 3.000 meter, kwalificatie (vrouwen): Jip Vastenburg, Maureen Koster
20.20 uur: 1.500 meter, kwalificatie (mannen): Bram Anderiessen, Mahadi Abdi Ali, Valentijn Weinans

Vrijdag 5 maart (*Atleten moeten zich nog plaatsen in eerdere rondes)
10.00 uur: 60 meter horden, meerkamp (vrouwen): Nadine Broersen
10.17 uur: 400 meter, kwalificatie (mannen): Liemarvin Bonevacia, Jochem Dobber, Tony van Diepen
10.52 uur: Hoogspringen, meerkamp (vrouwen): Nadine Broersen
11.05 uur: 400 meter vrouwen, kwalificatie (vrouwen): Femke Bol, Lieke Klaver, Lisanne de Witte
12.30 uur: 800 meter vrouwen, kwalificatie (vrouwen): Britt Ummels, Bregje Sloot, Suzanne Voorrips
13.05 uur: Kogelstoten, meerkamp (vrouwen): Nadine Broersen

19.00 uur: Verspringen, meerkamp (vrouwen): Nadine Broersen
19.06 uur: Kogelstoten, finale (vrouwen): Jessica Schilder*
19.25 uur: 400 meter, halve finale (mannen): Liemarvin Bonevacia, Jochem Dobber, Tony van Diepen*
19.45 uur: 400 meter, halve finale (vrouwen): Femke Bol, Lieke Klaver, Lisanne de Witte*
20.05 uur: 800 meter, kwalificatie (mannen), Thijmen Kupers, Djoao Lobles, Jurgen Wielart
20.45 uur: 800 meter, meerkamp (vrouwen): Nadine Broersen
21.00 uur: 3.000 meter, finale (vrouwen): Jip Vastenburg, Maureen Koster*
21.35 uur: 1.500 meter, finale (mannen): Bram Anderiessen, Mahadi Abdi Ali, Valentijn Weinans

Zaterdag 6 maart (*Atleten moeten zich nog plaatsen in eerdere rondes)
10.00 uur: 60 meter, meerkamp (mannen): Pieter Braun, Rik Taam
10.04 uur: Polsstokhoogspringen, kwalificatie (mannen): Menno Vloon
10.20 uur: 60 meter, kwalificatie (mannen): Joris van Gool, Raphael Bouju
10.42 uur: Verspringen, meerkamp (mannen): Pieter Braun, Rik Taam
11.00 uur: 3.000 meter, kwalificatie (mannen): Mike Foppen
11.30 uur: 60 meter horden, kwalificatie (vrouwen): Nadine Visser, Zoë Sedney
12.10 uur: 60 meter horden, kwalificatie (mannen): Koen Smet
12.15 uur: Kogelstoten, meerkamp (mannen): Pieter Braun, Rik Taam
12.50 uur: 60 meter, halve finale (mannen): Joris van Gool, Raphael Bouju*

18.50 uur: Hoogspringen, meerkamp (mannen): Pieter Braun, Rik Taam
19.00 uur: 800 meter, halve finale (vrouwen): Britt Ummels, Bregje Sloot, Suzanne Voorrips*
19.25 uur: 800 meter, halve finale (mannen): Thijmen Kupers, Djoao Lobles, Jurgen Wielart*
20.10 uur: 400 meter, finale (mannen): Liemarvin Bonevacia, Jochem Dobber, Tony van Diepen*
20.25 uur: 400 meter, finale (vrouwen): Femke Bol, Lieke Klaver, Lisanne de Witte*
20.58 uur: 60 meter, finale (mannen): Joris van Gool, Raphael Bouju*

Zondag 7 maart (*Atleten moeten zich nog plaatsen in eerdere rondes)
10.00 uur: 60 meter horden, meerkamp (mannen): Pieter Braun, Rik Taam
10.20 uur: 60 meter, kwalificatie (vrouwen): Jamile Samuel, Naomi Sedney
11.00 uur: Polsstokhoogspringen, meerkamp (mannen): Pieter Braun, Rik Taam
12.35 uur: 60 meter, halve finale (vrouwen): Jamile Samuel, Naomi Sedney*
13.00 uur: 60 meter horden, halve finale (mannen): Koen Smet*
13.20 uur: 60 meter horden, halve finale (vrouwen): Nadine Visser, Zoë Sedney*

17.00 uur: 60 meter horden, finale (mannen): Koen Smet*
17.05 uur: Polsstokhoogspringen, finale (mannen): Menno Vloon*
17.15 uur: 60 meter horden, finale (vrouwen): Nadine Visser, Zoë Sedney*
17.30 uur: 1.000 meter, meerkamp (mannen): Pieter Braun, Rik Taam
17.52 uur: 3.000 meter, finale (mannen): Mike Foppen*
18.13 uur: 800 meter, finale (vrouwen): Britt Ummels, Bregje Sloot, Suzanne Voorrips*
18.25 uur: 800 meter, finale (mannen): Thijmen Kupers, Djoao Lobles, Jurgen Wielart*
18.46 uur: 60 meter, finale (vrouwen): Jamile Samuel, Naomi Sedney*
18.57 uur: 4 x 400 meter estafette, finale (mannen): Nederland
19.10 uur: 4 x 400 meter estafette, finale (vrouwen): Nederland

 

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *