Uitslagen PDC WK Darts 2019





Op donderdag 13 december begint in Londen in Alexandra Palace het PDC WK Darts 2019. Via de tv en de livestream kan je alle partijen live zien.

Het programma voor het PDC WK Darts 2019 ziet er als volgt uit:

Donderdag 13 december
20.00 uur
Jeffrey de Zwaan v Nitin Kumar (R1) 3-0
Martin Schindler v Cody Harris (R1) 2-3
Jan Dekker v Lisa Ashton (R1) 3-1
Rob Cross v Jeffrey de Zwaan(R2) 3-1

Vrijdag 14 december
13.30 uur
Michael Barnard v Jose De Sousa (R1)  3-2
Alan Tabern v Raymond Smith (R1) 3-2
Paul Nicholson v Kevin Burness (R1) 0-3
Jamie Lewis v Cody Harris (R2) 3-2

20.00 uur
Danny Noppert v Royden Lam (R1) 3-0
Simon Stevenson v Ted Evetts (R1) 0-3
Chris Dobey v Boris Koltsov (R1) 3-0
Gary Anderson v Kevin Burness (R2) 3-1

Zaterdag 15 december
13.30 uur
Richard North v Robert Marijanovic (R1) 3-2
Mickey Mansell v Jim Long (R1) 1-3
Josh Payne v Jeff Smith (R1) 3-2
Max Hopp v Danny Noppert (R2) 3-0

20.00 uur
Toni Alcinas v Craig Ross (R1) 3-0
Ryan Searle v Stephen Burton (R1) 3-0
Keegan Brown v Karel Sedlacek (R1) 3-0
Michael van Gerwen v Alan Tabern (R2) 3-1

Zondag 16 december
13.30 uur
Gabriel Clemens v Aden Kirk (R1) 3-0
William O’Connor v Yordi Meeuwisse (R1) 3-0
Brendan Dolan v Yuanjun Liu (R1) 3-0
Dave Chisnall v Josh Payne/(R2) 3-2

20.00 uur
Luke Humphries v Adam Hunt (R1) 3-0
Matthew Edgar v Darius Labanauskas (R1) 1-3
Ross Smith v Paul Lim (R1) 3-1
Peter Wright v Tony Alcinas (R2) 1-3

Maandag 17 december
20.00 uur
Vincent van der Voort v Lourence Ilagan (R1) 3-1
Wayne Jones v Devon Petersen (R1) 2-3
Ryan Joyce v Anastasia Dobromyslova (R1) 3-0
Raymond van Barneveld v Darius Labanauskas (R2) 2-3

Dinsdag 18 december
13.30 uur
Robert Thornton v Daniel Larsson (R1) 1-3
Ricky Evans v Rowby-John Rodriguez (R1) 1-3
Krzysztof Ratajski v Seigo Asada (R1) 2-3
Darren Webster v Vincent van der Voort (R2) 0-3

20.00 uur
Steve Lennon v James Bailey (R1) 3-0
Ron Meulenkamp v Diogo Portela (R1) 3-2
Dimitri Van den Bergh v Chuck Puleo (R1) 3-0
Daryl Gurney v Ross Smith  (R2) 3-0

Woensdag 19 december
13.30 uur
Nathan Aspinall v Geert Nentjes (R1) 3-0
Jeffrey de Graaf v Noel Malicdem (R1) 2-3
Joe Cullen v Brendan Dolan( R2) 0-3
Kim Huybrechts v Daniel Larsson (R2) 3-0

20.00 uur Eerste ronde
James Wilson v  William O’Connor (R2) 2-3
Simon Whitlock v Ryan Joyce (R2) 0-3
Michael Smith v Ron Meulenkamp (R2) 3-1
James Wade v Seigo Asada (R2) 3-2

Donderdag 20 december
13.30 uur
Jermaine Wattimena v Michael Barnard (R2) 3-0
Alan Norris v Steve Lennon/ (R2) 3-2
Stephen Bunting v Luke Humphries (R2) 1-3
Steve Beaton v Chris Dobey (R2) 0-3

20.00 uur
Cristo Reyes v Rowby-John Rodriguez (R2) 3-2
Mervyn King v Jan Dekker (R2) 3-2
Adrian Lewis v Ted Evetts (R2) 3-0
Mensur Suljovic v Ryan Searle (R2) 1-3

Vrijdag 21 december
13.30 uur
Benito van de Pas v Jim Long (R2) 3-2
John Henderson v Gabriel Clemens (R2) 3-2
Steve West v Richard North (R2) 3-1
Kyle Anderson v Noel Malicdem (R2) 3-1

20.00 uur
Ian White v Devon Petersen (R2) 2-3
Jelle Klaasen v Keegan Brown (R2) 1-3
Gerwyn Price v Nathan Aspinall  (R2) 2-3
Jonny Clayton v Dmitri van den Bergh (R2) 1-3

Zaterdag 22 december
13.30 uur Derde ronde
Ryan Joyce v Alan Norris (R3) 4-3
Dave Chisnall v Kim Huybrechts (R3) 4-0
Daryl Gurney v Jamie Lewis (R3) 3-4





20.00 uur Derde ronde
Ryan Searle v William O’Connor (R3) 4-1
Gary Anderson v Jermaine Wattimena (R3) 4-3
Michael van Gerwen v Max Hopp (R3) 4-1

Zondag 23 december
13.30 uur Derde ronde
Vincent van der Voort v Chris Dobey (R3) 3-4
Brendan Dolan v Mervyn King (R3) 4-2
James Wade v Keegan Brown (R3) 4-3

20.00 uur Derde ronde
Adrian Lewis v Darius Labanauskas (R3) 4-0
Nathan Aspinall v K Anderson (R3) 4-2
Rob Cross v Cristo Reyes R3) 4-0

Donderdag 27 december
13.30 uur Derde ronde
Devon Petersen v Steve West (R3) 4-2
Dmitri Van den Bergh v Luke Humphries (R3) 1-4
Michael Smith v Henderson (R3) 4-2

20.00 uur Derde ronde
Toni Alcinas v Van de Pas (R3) 2-4
Gary Anderson v Chris Dobey (R4)
Michael van Gerwen v Adrian Lewis (R4)

Vrijdag 28 december
13.30 uur Vierde tonde
Nathan Aspinall v Devon Petersen 4-3
Benito van de Pas v Brendan Dolan 1-4
Ryan Joyce v James Wade 4-3

20.00 uur Vierde tonde
Ryan Searle v Michael Smith 1-4
Jamie Lewis v Dave Chisnall 0-4
Rob Cross v Luke Humphries 2-4

Zaterdag 29 december
13.30 uur Kwartfinales
Nathan Aspinall – Brendan Dolan 5-1
Dave Chisnall – Gary Anderson 3-5

20.30 uur Kwartfinales
Luke Humphries – Michael Smith 1-5
Michael van Gerwen – Ryan Joyce 5-1

Zondag 30 december
20.00 uur Halve finales
Michael Smith – Nathan Aspinall 6-3
Michael van Gerwen – Gary Anderson 6-1

Dinsdag 1 januari
21.00 uur Finale
Michael van Gerwen – Michael Smith 7-3