Portugees Carlos Borges volgens het AD en VI onderweg naar Ajax

Borges gaat Ajax zo’n 20 miljoen euro kosten

Ajax heeft zijn zinnen gezet op de 19-jarige Portugese aanvaller Carlos Borges. Dit meldthet AD en VI  dinsdagavond.

Borges staat op dit moment nog onder contract bij het Engelse Manchester City, maar heeft daar geen uitzicht op speeltijd in het eerste elftal. Ajax zal vermoedelijk zo’n 20 miljoen euro op tafel moeten leggen om de rappe vleugelspeler voor meerdere jaren te kunnen contracteren.

Borges speelde in de jeugdopleiding van Sporting CP en maakte in 2015 op elfjarige leeftijd de overstap naar Manchester City. In mei werd hij uitgeroepen tot de beste speler van de Premier League 2, de competitie waarin Manchester City onder-21 uitkomt.

Lees meer nieuws bij Sport in Nederland

Sport in Nederland besteed aan veel sporten ruimschoots aandacht. Lees via onze website ook het laatste voetbal en formule 1 nieuws. Ook aan wielrennen, darts, tennis, volleybal, atletiek en hockey besteden we ruimschoots aandacht. Ook vind je soms een gratis livestream naar een sportevenement. Lees dus nu het allerlaatste en actuele sportnieuws via Sport in Nederland.

/