21 oktober 2021

Sport in Nederland

sportnieuws en livestreams

OS 2020: Programma Nederlanders zaterdag 24 juli

Tokio 2020 (Foto Pixabay)

Tokio 2020 (Foto Pixabay)

Powered by WP Bannerize

Programma Nederlandse atleten OS 2020

De Olympische Spelen zijn geopend en komende nacht vanaf 03.00 uur gaat het echt volop beginnen. Welke Nederlanders gaan we bij de OS 2020 zien op zaterdag 24 juli?

De Olympische Spelen in Tokio worden vannacht vanaf 03.00 uur live uitgezonden door de NOS op NPO 1. Om 01.30 uur zal het roeien al gaan beginnen, maar beelden zijn vanaf 03.00 uur live te zien.

Programma OS 2020 Zaterdag 24 juli

03.00-05.30 uur: Turnen, mannen, kwalificaties voor landenwedstrijd, meerkampfinales en toestelfinales (Epke Zonderland en Bart Deurloo)

03.20-04.20 uur: Badminton, groepsfase, mixed dubbel (Robin Tabeling en Selena Piek)

04.00 uur: Wielrennen, mannen, wegwedstrijd (Tom Dumoulin, Bauke Mollema, Dylan van Baarle, Wilco Kelderman, Dylan van Baarle, Youri Havik)

04.00-07.30 uur: Judo, mannen, klasse -60 kg, voorrondes en kwartfinales (Tornike Tsjakadoea)

04.00-13.00 uur: Tennis, vrouwen, enkelspel, eerste ronde (met o.a. Kiki Bertens-Markéta Vondrousová)

04.00-13.00 uur: Tennis, vrouwen, dubbelspel, eerste ronde (Kiki Bertens en Demi Schuurs)

04.00-13.00 uur: Tennis, mannen, dubbelspel, eerste ronde (Jean-Julien Rojer en Wesley Koolhof)

04.45 uur: Hockey, mannen, groepsfase, Nederland-België

Powered by WP Bannerize

05.00 uur: Beachvolleybal, groepsfase (Katja Stam en Raisa Schoon)

07.15-10.25 uur: Handboogschieten, gemixt team, finales (mogelijk Sjef van den Berg en Gaby Schloesser)

08.25 uur: 3×3-basketbal, mannen, groepsfase, Nederland-Servië

10.00-12.50 uur: Judo, mannen, klasse -60 kg, halve finales en finales (mogelijk Tornike Tsjakadoea)

10.00-15.15 uur: Hippische sport dressuur, team en individueel, Grand Prix dag 1 (Hans Peter Minderhoud, Edward Gal, Marlies van Baalen)

11.40 uur: Badminton, groepsfase, vrouwendubbel (Selena Piek en Cheryl Seinen)

12.00-14.30 uur: Zwemmen, mannen, series 400 meter wisselslag (Arjan Knipping) en 100 meter schoolslag (Arno Kamminga, Casper Corbeau)

13.00 uur: Voetbal, vrouwen, groepsfase, Nederland-Brazilië

13.45 uur: Hockey, vrouwen, groepsfase, Nederland-India

14.00 uur: Beachvolleybal, mannen, groepsfase (Robert Meeuwsen en Alexander Brouwer)

14.15-15.00 uur: Zwemmen, vrouwen, series 4×100 meter vrije slag (TeamNL)

15.00 uur: 3×3-basketbal, mannen, groepsfase, Nederland-ROC (Rusland)

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites