15 oktober 2021

Sport in Nederland

sportnieuws en livestreams

Olympische Spelen: Programma Nederlanders maandag 26 juli

Olympische Spelen Programma Nederlanders maandag 26 juli

Olympische Spelen Programma Nederlanders maandag 26 juli

Programma Olympische Spelen

Ook maandag komen er weer tal van Nederlandse sporters in actie bij de Olympische Spelen in Tokio. Hier een overzicht van het programma van maandag 26 juli.

Programma Tokio 2020 maandag 26 juli

1.30 uur: Skateboarden, vrouwen, voorrondes street (Keet Oldenbeuving en Roos Zwetsloot)

3.00 uur: Hockey, vrouwen, groepsfase, Nederland-Ierland

3.40 uur: Badminton, gemengd, dubbelspel, groepsfase (Selena Piek en Robin Tabeling)

4.00-7.30 uur: Judo, vrouwen, -57 kilogram, eerste ronde t/m kwartfinales (Sanne Verhagen)

4.12 uur: Zwemmen, mannen, finale 100 meter schoolslag (Arno Kamminga)

4.20 uur: Badminton, mannen, enkelspel, groepsfase (Mark Caljouw)

4.53 uur: Zwemmen, vrouwen, halve finales 100 meter rugslag (Kira Toussaint en Maaike de Waard)

5.05 uur: Zeilen, vrouwen, RS:X, race 4 t/m 6 (Lilian de Geus)

5.25 uur: Skateboarden, vrouwen, finale street (mogelijk Keet Oldenbeuving en Roos Zwetsloot)

7.00 uur: Tennis, vrouwen, dubbelspel, achtste finales (Kiki Bertens en Demi Schuurs)

7.35 uur: Zeilen, vrouwen, Laser Radial, race 3 en 4 (Marit Bouwmeester)

7.54 uur: Handboogschieten, mannen, kwartfinales teams (Sjef van den Berg, Gijs Broeksma en Steve Wijler)

Powered by WP Bannerize

8.00 uur: Mountainbike, mannen (Mathieu van der Poel en Milan Vader)

8.05 uur: Zeilen, mannen, RS:X, race 4 t/m 6 (Kiran Badloe)

8.17 of 8.40 uur: Handboogschieten, mannen, halve finales teams (mogelijk Sjef van den Berg, Gijs Broeksma en Steve Wijler)

8.30 uur: Tennis, mannen, dubbelspel, achtste finales (Wesley Koolhof en Jean-Julien Rojer)

9.15 uur: Handboogschieten, mannen, strijd om brons teams (mogelijk Sjef van den Berg, Gijs Broeksma en Steve Wijler)

9.40 uur: Handboogschieten, mannen, finale teams (mogelijk Sjef van den Berg, Gijs Broeksma en Steve Wijler)

10.00-12.50 uur: Judo, vrouwen, -57 kilogram, herkansingen, halve finales en finale (mogelijk Sanne Verhagen)

11.20 uur: Waterpolo, vrouwen, groepsfase, Nederland-Australië

11.40 uur: 3×3-basketbal, mannen, groepsfase, Nederland-België

12.20 uur: Badminton, vrouwen, dubbelspel, groepsfase (Selena Piek en Cheryl Seinen)

14.00 uur: Beachvolleybal, vrouwen, groepsfase (Raïsa Schoon en Katja Stam)

15.25 uur: 3×3-basketbal, mannen, groepsfase, Nederland-Polen

23.30 uur: Vrouwen, triatlon (Rachel Klamer en Maya Kingma)

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites