Loting 2e dag WK allround 2022 Hamar

Dit weekend vind in Hamar het WK sprint en WK allround plaats. Check hier de loting voor de tweede van het WK allround toernooi.

Loting 1.500 meter vrouwen (14.00 uur)

Loting 1.500 meter vrouwen

Loting 1.500 meter mannen (14.44 uur)

Loting 1.500 meter mannen

Loting 5.000 meter vrouwen (15.31 uur)

Loting 5.000 meter vrouwen

 

Loting 10.000 meter mannen (16.21 uur)

 

Nu live: Livestream Beijing 2022 | Olympische Spelen LIVE

Uitslagen schaatstoernooi Beijing 2022

5 februari
09.30 – 10.51 uur: 3000 meter vrouwen
1. Irene Schouten
2. Francesca Lollobrigida
3. Isabella Weidemann

6 februari
09.30 – 11.15 uur: 5000 meter mannen
1. Nils van der Poel
2. Patrick Roest
3. Hallgeir Engebraten

7 februari
09.30 – 10.50 uur: 1500 meter vrouwen
1. Ireen Wüst
2. Miho Takagi
3. Antoinette de Jong

8 februari
11.30 – 12.50 uur: 1500 meter mannen
1. Kjeld Nuis
2. Thomas Krol
3. Kim Min-seok

10 februari
13.00 – 14.16 uur: 5000 meter vrouwen
1. Irene Schouten
2. Isabella Weidemann
3. Martina Sablikova

11 februari
09.00 – 10.55 uur: 10.000 meter mannen
1. Nils van der Poel
2. Patrick Roest
3. Davide Ghiotto

12 februari
09.53 – 10.34 uur: 500 meter mannen
1. Tingyu Gao
2. Cha Min Kyu
3. Wataru Morishige

13 februari
14.56 – 15.37 uur: 500 meter vrouwen
1. Erin Jackson
2. Miho Takagi
3. Angelina Golikova

15 februari
07.30 – 07.42 uur: Ploegenachtervolging vrouwen
1. Canada
2. Japan
3. Nederland (Wüst, Schouten, Groenewoud & de Jong)

07.52 – 08.04 uur: Ploegenachtervolging mannen
1. Noorwegen
2. Rusland
3. Verenigde Staten

17 februari
09.30 – 10.42 uur: 1000 meter vrouwen
1. Miho Takagi
2. Jutta Leerdam
3. Brittany Bowe

18 februari
09.30 – 10.40 uur: 1000 meter mannen
1. Thomas Krol
2. Laurent Dubreuil
3. Havard Lorentzen

19 februari
09.30 – 09.45 uur: Massastart mannen finale
1. Bart Swings
2. Chung Jae-won
3. Lee Seung-hoon

10.00 – 10:15 uur: Massastart vrouwen finale
1. Irene Schouten
2. Ivanie Blondin
3. Francesca Lollobrigida

Scroll to top
%d bloggers liken dit: