3 maart 2024
Euro 2024 Duitsland

Euro 2024 Duitsland

Loting en speelschema Euro 2024 Duitsland

Het Nederlands elftal is in de groepsfase van Euro 2024 in Duitsland gekoppeld aan Frankrijk en Oostenrijk.

Uit de play-offs komt nog een tegenstander voor Nederland. Polen, Finland, Estland of Wales zal het dan treffen op het EK voetbal.

Check hier onder de loting en het complete speelschema.

Groepsfase

Groep A

  1. Duitsland
  2. Schotland
  3. Hongarije
  4. Zwitserland
  • 14 juni in München: Duitsland-Schotland
  • 15 juni in Keulen: Hongarije-Zwitserland
  • 19 juni in Keulen: Schotland-Zwitserland
  • 19 juni in Stuttgart: Duitsland-Hongarije
  • 23 juni in Frankfurt: Zwitserland-Duitsland
  • 23 juni in Stuttgart: Schotland-Hongarije

Groep B

  1. Spanje
  2. Kroatië
  3. Italië
  4. Albanië
  • 15 juni in Berlijn: Spanje-Kroatië
  • 15 juni in Dortmund: Italië-Albanië
  • 19 juni in Hamburg: Kroatië-Albanië
  • 20 juni in Gelsenkirchen: Spanje-Italië
  • 24 juni in Düsseldorf: Albanië-Spanje
  • 24 juni in Leipzig: Kroatië-Italië

Groep C

  1. Slovenië
  2. Denemarken
  3. Servië
  4. Engeland
  • 16 juni in Gelsenkirchen: Servië-Engeland
  • 16 juni in Stuttgart: Slovenië-Denemarken
  • 20 juni in Frankfurt: Denemarken-Engeland
  • 20 juni in München: Slovenië-Servië
  • 25 juni in Keulen: Engeland-Slovenië
  • 25 juni in München: Denemarken-Servië

Groep D

  1. Nederland
  2. Frankrijk
  3. Oostenrijk
  4. Play-offwinnaar A*

* Polen, Finland, Estland of Wales

  • 16 juni in Hamburg: Play-offwinnaar A-Nederland
  • 17 juni in Düsseldorf: Oostenrijk-Frankrijk
  • 21 juni in Berlijn: Play-offwinnaar A-Oostenrijk
  • 21 juni in Leipzig: Nederland-Frankrijk
  • 25 juni in Berlijn: Nederland-Oostenrijk
  • 25 juni in Dortmund: Frankrijk-Play-offwinnaar A

Groep E

  1. België
  2. Slowakije
  3. Roemenië
  4. Play-offwinnaar B*

* Bosnië en Herzegovina, IJsland, Israël of Oekraïne

  • 17 juni in Frankfurt: België-Slowakije
  • 17 juni in München: Roemenië-Play-offwinnaar B
  • 21 juni in Düsseldorf: Slowakije-Play-offwinnaar B
  • 22 juni in Keulen: België-Roemenië
  • 26 juni in Frankfurt: Slowakije-Roemenië
  • 26 juni in Stuttgart: Play-offwinnaar B-België

Groep F

  1. Turkije
  2. Portugal
  3. Tsjechië
  4. Play-offwinnaar C*

* Georgië, Luxemburg, Griekenland of Kazachstan

  • 18 juni in Dortmund: Turkije-Play-offwinnaar C
  • 18 juni in Leipzig: Portugal-Tsjechië
  • 22 juni in Dortmund: Turkije-Portugal
  • 22 juni in Hamburg: Play-offwinnaar C-Tsjechië
  • 26 juni in Gelsenkirchen: Play-offwinnaar C-Portugal
  • 26 juni in Hamburg: Tsjechië-Turkije

Achtste finales

  • 29 juni in Dortmund: Nummer 1 groep A-Nummer twee groep C (1)
  • 29 juni in Berlijn: Nummer 2 groep A-Nummer 2 groep B (2)
  • 30 juni in Keulen: Nummer 1 groep B-Nummer 3 groep A/D/E/F (3)
  • 30 juni in Gelsenkirchen: Nummer 1 groep C-Nummer 3 groep D/E/F (4)
  • 1 juli in Frankfurt: Nummer 1 groep F-Nummer 3 groep A/B/C (5)
  • 1 juli in Düsseldorf: Nummer 2 groep D-nummer 2 groep E (6)
  • 2 juli in München: Nummer 1 groep E-Nummer 3 groep A/B/C/D (7)
  • 2 juli in Leipzig: Nummer 1 groep D-Nummer 2 groep F (8)

Kwartfinales

  • 5 juli in Stuttgart: Winnaar achtste finale 3-Winnaar achtste finale 1 (1)
  • 5 juli in Hamburg: Winnaar achtste finale 5-Winnaar achtste finale 6 (2)
  • 6 juli in Berlijn: Winnaar achtste finale 7-Winnaar achtste finale 8 (3)
  • 6 juli in Düsseldorf: Winnaar achtste finale 4-Winnaar achtste finale 1 (4)

Halve finales

  • 9 juli in München: Winnaar kwartfinale 1-Winnaar kwartfinale 2 (1)
  • 10 juli in Dortmund: Winnaar kwarfinale 3-Winnaar kwartfinale 4 (2)

Finale

  • 14 juli in Berlijn: Winnaar halve finale 1-Winnaar halve finale (2)

Kijk nu live sport via www.sportstream24.nl