Deze sporters zijn al zeker van deelname aan Tokio 2020

Olympische Spelen deelnemers Tokio 2020

Over ruim vier maanden beginnen de Olympische Spelen in Tokio. De volgende topsporters en teams zijn al verzekerd aan deelname aan het toernooi.

Lees ook: Check de sportstreams via de livestream pagina

Atletiek
Sifan Hassan (1.500 meter, 5.000 meter en 10.000 meter)
Susan Krumins (10.000 meter)
Abdi Nageeye (marathon)
Dafne Schippers (100 en 200 meter)
Marije van Hunenstijn (100 meter)
Lisanne de Witte (400 meter)
Femke Bol (400 meter horden)
Nadine Visser (100 meter horden)
Jessica Schilder (kogelstoten)
Andrea Deelstra (marathon)
Frank Futselaar (marathon)
Björn Koreman (marathon)
Bart van Nunen (marathon)
Menno Vloon (polsstokhoogspringen)
4×400 meter (vrouwen)
4×100 meter (mannen)

Boogschieten
Mannen, team en individueel (recurve)

Handbal
Vrouwenploeg

Hockey
Vrouwenploeg
Mannenploeg

Judo
Noël van ’t End (-90 kg)
Juul Franssen (-63 kg)
Tornike Tsjkadoea (-60 kg)
Frank de Wit (-81 kg)
Michael Korrel (-100 kg)

Kano Slalom
Martina Wegman (kajak)

Openwaterzwemmen
Sharon van Rouwendaal (10 kilometer)
Ferry Weertman (10 kilometer)

Paardensport
Dressuur (team en individueel)
Springen (team en individueel)
Eventing (individueel)

Roeien
Vrouwen
Dubbelvier
Lichte dubbeltwee (Ilse Paulis en Marieke Keijser)
Vier-zonder (Veronique Meester, Ymkje Clevering, Karolien Florijn en Ellen Hogerwerf)
Vrouwen dubbeltwee (Lisa Scheenaard en Roos de Jong)

Mannen
Skiff (Amos Keijser)
Dubbeltwee (Melvin Twellaar en Stef Broenink)
Vier-zonder (Boudewijn Röell, Jan van der Bij, Nelson Ritsema, Sander de Graaf)
Dubbelvier (Abe Wiersma, Dirk Uittenbogaard, Koen Metsemakers, Tone Wieten)
Holland Acht

Schoonspringen
Celine van Duijn (10-metertoren)
Inge Jansen (3-meterplank)

Triatlon
Rachel Klamer

Turnen
Vrouwenploeg (landenwedstrijd)
Bart Deurloo (meerkamp)

Voetbal
Vrouwenploeg

Waterpolo
Vrouwenploeg

Wielrennen baan
Teamsprint (mannen en vrouwen)
Sprint (mannen en vrouwen)
Keirin (mannen en vrouwen)
Madison (mannen en vrouwen)
Omnium (mannen en vrouwen)

Wielrennen weg
Wegwedstrijd (mannen en vrouwen)
Tijdrit (mannen en vrouwen)

Windsurfen
Lilian de Geus (RS:X)
Kiran Badloe (RS:X)

Zeilen
Marit Bouwmeester (Laser Radial)
Nicholas Heiner (Finn)
Afrodite Zegers/Lobke Berkhout (470)
Pim van Vugt/Bart Lambriex (49er)
Annemiek Bekkering & Annette Duetz (49erFX)

Zwemmen
Femke Heemskerk (100 meter vrije slag)
Ranomi Kromowidjojo (50 en 100 meter vrije slag)
Kira Toussaint (100 meter rugslag)
Arno Kamminga (100 en 200 meter schoolslag)
Jesse Puts (50 meter vrije slag)
Arjan Knipping (400 meter wisselslag)
Estafetteploeg vrouwen op 4×100 meter
Estafetteploeg gemengd op 4×100 meter wisselslag
Estafetteploeg vrouwen 4×100 meter wisselslag

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.