20 oktober 2021

Sport in Nederland

sportnieuws en livestreams

Deze sporters en teams zijn zeker van Tokio

Tokio 2020

Tokio 2020

Deze Nederlandse sporters reizen af naar Tokio

Over ruim twee maanden beginnen de Olympische Zomerspelen in Tokio. Welke sporters en teams zijn er al zeker van een ticket voor Tokio 2020?

In dit overzicht vind je alle sporters die op 11 mei 2021 al zeker zijn van deelname aan de Olympische Spelen.

Overzicht deelnemers

Atletiek
Sifan Hassan (1.500 meter, 5.000 meter en 10.000 meter)
Susan Krumins (10.000 meter)
Abdi Nageeye (marathon)
Dafne Schippers (100 en 200 meter)
Marije van Hunenstijn (100 meter)
Lisanne de Witte (400 meter)
Femke Bol (400 meter horden)
Nadine Visser (100 meter horden)
Jessica Schilder (kogelstoten)
Andrea Deelstra (marathon)
Jill Holterman (marathon)
Menno Vloon (polsstokhoogspringen)
4×400 meter (vrouwen)
4×400 meter (mannen)
4×100 meter (vrouwen)
4×100 meter (mannen)
4×400 meter gemengd

Badminton
Mark Caljouw

BMX
Niek Kimmann
Judy Baauw
Laura Smulders
Merel Smulders

Boogschieten
Mannen, team en individueel (recurve)

Handbal
Vrouwenploeg

Hockey
Vrouwenploeg
Mannenploeg

Judo
Tornike Tsjakadoea (-60 kg)
Juul Franssen (-63 kg)
Sanne van Dijke (-70 kg)
Guusje Steenhuis (-78 kg)
Frank de Wit (-81 kg)
Noël van ’t End (-90 kg)
Michael Korrel (-100 kg)
Henk Grol (+100 kg)

Kano Slalom
Martina Wegman (kajak)

Openwaterzwemmen
Sharon van Rouwendaal (10 kilometer)
Ferry Weertman (10 kilometer)

Paardensport
Dressuur (team en individueel)
Springen (team en individueel)
Eventing (individueel)

Roeien
Vrouwen
Dubbelvier
Lichte dubbeltwee (Ilse Paulis en Marieke Keijser)
Vier-zonder (Veronique Meester, Ymkje Clevering, Karolien Florijn en Ellen Hogerwerf)
Vrouwen dubbeltwee (Lisa Scheenaard en Roos de Jong)

Mannen
Skiff (Amos Keijser)
Dubbeltwee (Melvin Twellaar en Stef Broenink)
Vier-zonder (Boudewijn Röell, Jan van der Bij, Nelson Ritsema, Sander de Graaf)
Dubbelvier (Abe Wiersma, Dirk Uittenbogaard, Koen Metsemakers, Tone Wieten)
Holland Acht

Schermen
Bas Verwijlen

Schoonspringen
Celine van Duijn (10-metertoren)
Inge Jansen (3-meterplank)

Taekwondo
Reshmie Oogink (+67 kg)

Tafeltennis
Britt Eerland

Triatlon
Rachel Klamer

Turnen
Vrouwenploeg (landenwedstrijd)
Bart Deurloo (meerkamp)

Voetbal
Vrouwenploeg

Waterpolo
Vrouwenploeg

Wielrennen baan
Teamsprint (mannen en vrouwen)
Sprint (mannen en vrouwen)
Keirin (mannen en vrouwen)
Madison (mannen en vrouwen)
Omnium (mannen en vrouwen)

Wielrennen weg
Anna van der Breggen, Annemiek van Vleuten, Demi Vollering, Marianne Vos (wegwedstrijd vrouwen)
Anna van der Breggen, Annemiek van Vleuten (tijdrit vrouwen)
Wegwedstrijd mannen (nog niet bekend)
Tijdrit mannen (nog niet bekend)

Windsurfen
Lilian de Geus (RS:X)
Kiran Badloe (RS:X)

Zeilen
Marit Bouwmeester (Laser Radial)
Nicholas Heiner (Finn)
Afrodite Zegers/Lobke Berkhout (470)
Pim van Vugt/Bart Lambriex (49er)
Annemiek Bekkering & Annette Duetz (49erFX)

Zwemmen
Femke Heemskerk (50 en 100 meter vrije slag)
Ranomi Kromowidjojo (50 en 100 meter vrije slag)
Kira Toussaint (100 en 200 meter rugslag)
Sharon van Rouwendaal (200 meter rugslag)
Arno Kamminga (100 en 200 meter schoolslag)
Jesse Puts (50 meter vrije slag)
Arjan Knipping (400 meter wisselslag)
Estafetteploeg vrouwen op 4×100 meter
Estafetteploeg gemengd op 4×100 meter wisselslag
Estafetteploeg vrouwen 4×100 meter wisselslag

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites