Schaatsen

Deze schaatsers en schaatssters gaan naar de wereldbeker in Nur-Sultan en Nagano

Algemeen Schaatsen ISU World Cup Schaatsen Sportnieuws

De KNSB heeft vandaag bekend gemaakt welke schaatsers en schaatssters naar de wereldbekerwedstrijden in Nur-Sultan (Kazachtstan) en Nagano (Japan) gaan.

Ajax shirt 2015/16

Veel toppers laten de reis naar het verre oosten schieten. Rijders als Patrick Roest en Ireen Wüst laten met name de wereldbekerwedstrijden in Nagano schieten. Sven Kramer komt zowel in Nur-Sultan als Nagano niet in actie.

Team NL bestaat bij World Cup 3 in Nur-Sultan uit de volgende schaatsers:

VROUWEN
500 meter
Jorien ter Mors, Sanneke de Neeling, Michelle de Jong, Jutta Leerdam en Dione Voskamp

1000 meter
Jorien ter Mors, Ireen Wüst, Letitia de Jong, Jutta Leerdam en Antoinette de Jong

1500 meter
Jorien ter Mors, Antoinette de Jong, Ireen Wüst, Melissa Wijfje en Reina Anema

5000 meter
Esmee Visser, Reina Anema, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje en Esther Kiel

Ploegachtervolging
Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje en Esther Kiel

Teamsprint
Michelle de Jong, Jutta Leerdam en Letitia de Jong

MANNEN
500 meter
Dai Dai N’tab, Kai Verbij, Ronald Mulder, Lennart Velema en Michel Mulder

1000 meter
Kai Verbij, Kjeld Nuis, Thomas Krol, Dai Dai Ntab en Lennart Velema

1500 meter
Kjeld Nuis, Thomas Krol, Patrick Roest, Marcel Bosker en Wesly Dijs

10000 meter
Patrick Roest, Jorrit Bergsma, Marcel Bosker en Marwin Talsma

Ploegenachtervolging
Marcel Bosker, Chris Huizinga, Tjerk de Boer en Patrick Roest

Teamsprint
Ronald Mulder, Kai Verbij en Kjeld Nuis

Team NL bestaat bij World Cup 4 in Nagano uit de volgende schaatsers:

VROUWEN
500 meter
Sanneke de Neeling, Michelle de Jong, Dione Voskamp en Isabelle van Elst

1000 meter
Sanneke de Neeling, Elisa Dul en Isabelle van Elst

3000 meter
Reina Anema, Joy Beune en Esther Kiel

Mass Start
Marijke Groenewoud en Elisa Dul

Ploegachtervolging
Esther Kiel, Marijke Groenewoud, Elisa Dul en Reina Anema

Teamsprint
Michelle de Jong, Sanneke de Neeling en Dione Voskamp

MANNEN
500 meter
Dai Dai N’tab, Kai Verbij, Ronald Mulder, Lennart Velema en Hein Otterspeer

1000 meter
Kai Verbij, Hein Otterspeer, Dai Dai N’tab, Lennart Velema en Gijs Esders

5000 meter
Marwin Talsma

Mass Start
Harm Visser en Jordy van Workum

Ploegachtervolging
Beau Snellink, Harm Visser en Jordy van Workum

Teamsprint
Dai Dai N’tab, Kai Verbij, Lennart Velema en Hein Otterspeer

Geef een reactie