Deelnemers UCI Track Champions League

Deelnemers UCI Track Champions League

Deelnemers UCI Track Champions League

Deelnemers UCI Track Champions League

De eerste ronde van de UCI Track Champions League is op zaterdag 6 november op het velodrome van Mallorca.

De beste baanwielrenners van de wereld doen mee aan dit nieuwe evenement. De volgende baanwielrenners gaan we in actie zien bij de UCI Track Champions League.

De beste baanwielrenners komen dan uit in de Sprint League (met de individuele sprint en de keirin) of de Endurance League (met de scratch en de afvalkoers). In elke wedstrijd zijn punten te verdienen, waarna aan het eind van de UCI Track Champions League een winnaar aangewezen wordt in elke League.

Kalender

Ronde 1: Mallorca (6 november)
Ronde 2: Panevézys (27 november)
Ronde 3: Londen (3 december)
Ronde 4: Londen (4 december)
Ronde 5: Tel Aviv (11 december)

Deelnemers UCI Track Champions League 2021

Sprint – Vrouwen:
Shanne Braspennincx (Nederland)
Laurine van Riessen (Nederland)
Lauriane Genest (Canada)
Lea Friedrich (Duitsland)
Miriam Vece (Italië)
Martha Bayona Pineda (Colombia)
Riyu Ohta (Japan)
Sophie Capewell (Groot-Britannië)
Yana Tyshchenko (Rusland)
Daria Shmeleva (Rusland)
Anastasiia Voinova (Rusland)
Mina Sato (Japan)
Yuli Paola Verdugo Osuna (Mexico)
Emma Hinze (Duitsland)
Mathilde Gros (Frankrijk)
Simona Krupeckaité (Litouwen)
Kelsey Mitchell (Canada)
Olena Starikova (Oekraïne)

Sprint – Mannen
Harrie Lavreysen (Nederland)
Jeffrey Hoogland (Nederland)
Jean Spies (Zuid-Afrika)
Mateusz Rudyk (Polen)
Jair Tjon En Fa (Suriname)
Tom Derache (Frankrijk)
Jordan Castle (Nieuw-Zeeland)
Kevin Quintero Chavarro (Colombia)
Mikhail Yakovlev (Rusland)
Kento Yamasaki (Japan)
Rayan Helal (Frankrijk)
Stefan Bötticher (Duitsland)
Jai Angsuthasawit (Thailand)
Hugo Barrette (Canada)
Nicholas Paul (Trinidad & Tobago)
Vasilijus Lendel (Litouwen)
Maximilian Levy (Duitsland)
Denis Dmitriev (Rusland)

Endurance – Vrouwen:
Kirsten Wild (Nederland)
Maggie Coles-Lyster (Canada)
Hanna Tserakh (Wit-Rusland)
Tania Calvo (Spanje)
Michelle Andres (Zwitserland)
Alžbeta Bačíková (Slowakije)
Gulnaz Khatuntseva (Rusland)
Emily Kay (Ierland)
Silvia Zanardi (Italië)
Karolina Karasiewicz (Polen)
Maria Martins (Portugal)
Olivija Baleisyte (Litouwen)
Eukene Larrarte (Spanje)
Yumi Kajihara (Japan)
Katie Archibald (Groot-Britannië)
Anita Yvonne Stenberg (Noorwegen)
Annette Edmondson (Australië)
Kendall Ryan (Verenigde Staten)

Endurance – Mannen:
Roy Eefting (Nederland)
Tuur Dens (België)
Rhys Britton (Verenigd Koninkrijk)
Alan Banaszek (Polen)
Jules Hesters (België)
Gavin Hoover (Verenigde Staten)
Michele Scartezzini (Italië)
Kazushige Kuboki (Japan)
Claudio Imhof (Zwitserland)
Aaron Gate (Nieuw-Zeeland)
Iuri Leitao (Portugal)
Erik Martorell Haga (Spanje)
Ed Clancy (Groot-Brittanië)
Sebastian Mora (Spanje)
Corbin Strong (Nieuw-Zeeland)
Yacine Chalel (Algarije)
Kelland O’Brien (Australië)
Rotem Tene (Israël)

Gratis voetbal livestreams

F1 livestreams

Nederlandse goksites

%d bloggers liken dit: